Каталог   Про Компанію   Доставка та Оплата   Статті   Контакти   


Главная  / Кабінети директора

Кабінети директора

Офісне приміщення будь-якої компанії є основою її іміджу, свого роду візитною карткою.  До числа найбільш важливих і статусних приміщень  у офісі відноситься кабінет директора, в якому відбуваються переговори і укладаються угоди, які мають вирішальне значення для нормального функціонування всього підприємства. Дуже важливе значення має саме перше враження, яке клієнт отримує від знайомства з керівником, від якого найчастіше прямо залежить успіх подальших переговорів. Саме тому оформленню приміщення для директора приділяють особливу увагу. При цьому основним інструментом дизайнера при оформленні офісного приміщення є меблеві гарнітури.

Де купити кабінет директора?

При виборі меблів для директорського кабінету необхідно пам'ятати, що вони мають бути солідними і респектабельними, але в той же час сучасними і елегантними. Завдяки великому вибору сучасних офісних меблів купити кабінет не представляє ніяких труднощів. У спеціалізованих меблевих салонах Вам запропонують великий вибір меблевих гарнітурів для офісу, виконаних в найрізноманітніших стилях. Важливою перевагою сучасних меблів є їх модульна конструкція, що дозволяє набирати з окремих елементів найбільш відповідну для кожного конкретного випадку конфігурацію меблів з урахуванням усіх особливостей приміщення і побажань клієнта.

Ціни на кабінети директора

Меблі, призначені для директорського кабінету, мають бути вишуканими, статусними і зручними, тому вона виготовляється з високоякісних матеріалів - натуральної шкіри, деревини цінних порід і хромованої сталі. Статусні меблі покликані свідчити про солідне положення компанії і добрий смак її керівника, тому вони принципово не можуть бути дешевими. Це найважливіший елемент, працюючий на створення іміджу компанії, тому при її купівлі економити не варто. Тим більше що в Києві кабінети директора представлені в широкому асортименті на будь-який смак.

Фото кабінетів директора

Вибір меблів для приміщення директора диктується стильовими рішеннями, а також особистими перевагами керівника, для якого призначений кабінет. Слід також прислухатися до сучасних тенденцій в моді, для яких характерною є відмова від масивних і помпезних меблів на користь легких і функціональних гарнітурів з широкими можливостями трансформації. Такі меблі дозволяють виконати зручне зонування простору, виділивши робочу зону, місце для проведення переговорів, а також куточок для відпочинку і приватних бесід. Дуже важливо створити в приміщенні комфортну атмосферу, що розташовує до продуктивної роботи, не захаращуючи його зайвими предметами меблів і громіздким декором.