Каталог   Про Компанію   Доставка та Оплата   Статті   Контакти   


Главная  / Кабінети керівника

Кабінети керівника


Cерія CLASSIC   Cерія RM
  Cерія MX
Кабинет руководителя серии CLASSIC каталог   Кабинет руководителя серии RM каталог   Кабинет руководителя серии MX каталог
Ціна: 33620 грн
  Ціна: 29700 грн   Ціна: 19800 грн
         
         
Cерія GRASP   Cерія  LEATHER   Verona
Кабинет руководителя серии GRASP каталог   Кабинет руководителя LEATHER каталог   Кабинеты руководителя Verona каталог
Ціна: 15200 грн   Ціна: 32328 грн   Ціна: 12493 грн

       
         
Split
  Flex
  Premier
Кабинеты руководителя Split каталог
  Кабинеты руководителя Flex каталог
  Кабинеты руководителя Premier каталог
Ціна: 7400 грн   Ціна: 5298 грн   Ціна: 5568 грн
         
         
Home
  President
  Lux

 
 
Ціна: 1000 грн   Ціна: 1000 грн   Ціна: 1000 грн
         
         
Napoleon
  Ceaser
  Boss

 
 
Ціна: 1000 грн   Ціна: 1000 грн   Ціна: 1000 грн
         
         
Класик
  Класик 2
  Модель 916

 
 
Ціна: 1000 грн   Ціна: 1000 грн   Ціна: 1000 грн
         
         
 Модель 1281
  Модель 982
  Модель 1360

 
 
Ціна: 1000 грн   Ціна: 1000 грн   Ціна: 1000 грн
         
         
Модель 1260
  Модель 983
  Модель 1282

 
 
Ціна: 1000 грн   Ціна: 1000 грн   Ціна: 1000 грн
         
         
Van Sogh
  Sousa
  Picasso

 
 
Ціна: 65 440 грн   Ціна: 27 084 грн   Ціна: 39 077 грн
         
         
Monet
  Ivan
  Hayden

 
 
Ціна: 30 627 грн   Ціна: 43 837 грн   Ціна: 42 887 грн
         
         
Chopen Black
  Chopen Green
   

 
   
Ціна: 37 785 грн   Ціна: 37 785 грн    У діловому світі візитна картка є найважливішим інструментом, необхідним для успішного ведення бізнесу. Візитною карткою будь-якої сучасної компанії є її офіс, особливо кабінет людини, що очолює фірму. Його інтер'єр формує у відвідувача перше і найбільш важливе уявлення про підприємство, яке може вирішальним чином вплинути на перспективи подальшої співпраці. Це статусне приміщення, в якому дуже важливо створити приватну обстановку, що викликає у відвідувачів позитивні емоції і налаштовує на взаємовигідне співробітництво. Найважливіша роль у виконанні такого завдання відводиться офісним меблям, що є головним елементом інтер'єру.

Який кабінет керівника купити?

Головний критерій, за яким підбирають меблі для приміщення топ-менеджера, є їх респектабельність і статусність. Кабінет керівника всім своїм виглядом повинен свідчити про солідність і міцне фінансове становище компанії. Однак це зовсім не означає, що його необхідно обставити тяжкими масивними меблями.У наші дні в моді легкі і витончені меблі, яка виконуються з високоякісних натуральних матеріалів. При покупці кабінету керівника, якості матеріалів слід приділити особливу увагу. Шляхетна деревина дуба, горіха і інших порід дерева в поєднанні з м'якою натуральною шкірою виглядає дуже вишукано і створює в приміщенні затишну комфортну атмосферу.

Ціна на кабінети керівника

Меблі для приміщення, займаного керівником компанії повинні бути не тільки солідними і респектабельними, але і достатньо функціональними. При невеликих площах офісу кабінет керівника часто використовується для проведення переговорів, тому при виборі меблевого гарнітура необхідно ретельно продумати зонування приміщення, виділивши місце для роботи, для ділових переговорів і для приватної бесіди. Слід пам'ятати, що меблі для топ-менеджера, що виготовляються з дорогих високоякісних матеріалів, просто не можуть бути дешевими. Вони відносяться до числа статусних речей, безпосередньо формують імідж компанії, тому економія на якості в даному випадку абсолютно недоречна.

Фото кабінетів керівника

При виборі стилю оформлення інтер'єру найчастіше орієнтуються на особисті переваги власника кабінету з урахуванням сучасних тенденцій у моді та основної сфери діяльності підприємства. Виходячи з цього дизайнери пропонують безліч варіантів офісних меблів, вирішених в самих різних стилях. Підібрати кабінет керівника в Києві на будь-який смак не складає ніяких труднощів. Сучасна мода допускає навіть використання кабінетних гарнітурів, вирішених у яскравих і насичених кольорах, яких прийнято уникати при оформленні житлових приміщень. Сучасні меблеві гарнітури виконуються у вигляді набору предметів, що дозволяють легко скласти найбільш оптимальну конфігурацію для будь-якого випадку.