Каталог   Про Компанію   Доставка та Оплата   Статті   Контакти   


Главная  / Крісла для директора

Крісла для директора


Важливим доповненням до правильно підібраного директорського столу є робоче крісло.  Мабуть,  зручне і комфортне крісло має набагато більше значення для правильної організації робочого місця, ніж письмовий стіл. Ті, кому більшу частину часу доводиться проводити сидячи за столом, чудово знають, що тільки правильно підібране крісло з хорошою підтримкою спини і ретельно відрегульованою глибиною сидіння дозволяє менше стомлюватися і зберігати хорошу працездатність до кінця робочого дня. Більше того, при незручному кріслі з неправильною посадкою гарантовані проблеми зі здоров'ям.

Яке крісло директора купити?

Крісло для директора вибирають насамперед по ергономічним показникам. Якщо для інших елементів меблевого гарнітура найбільш важливе значення має солідний зовнішній вигляд, то в кріслі має бути зручно сидіти протягом тривалого часу. У наші дні без зусиль можна купити крісло директора, оснащене всілякими регулюваннями і настройками. Воно дозволяє змінювати в широких межах висоту і нахил спинки, висоту і глибину сидіння, а найбільш просунуті моделі оснащені спеціальним механізмом, постійно регулюючим нахил спинки залежно від положення тіла сидячого.

Ціни на крісло директора

Як і будь-які інші меблі для кабінету керівника, офісні крісла виготовляють з добротних високоякісних матеріалів. Крім зручної посадки крісло повинно також гармонійно доповнювати інтер'єр кабінету і добре поєднуватися з центральним елементом його композиції - робочим столом. Економити на ньому не варто, оскільки дешеві меблі бюджетного класу не тільки незручні і недовговічні, але часто і не дуже привабливі. Дешеве пластикове крісло з синтетичної оббивкою буде погано поєднуватися з солідним директорським столом, обробленим шпоном цінних порід деревини і натуральною шкірою.

Фото крісла директора

Сучасні крісла для керівників мають в основі міцний і довговічний металевий каркас. Для оббивки традиційно застосовують високоякісну бичачу шкіру, забарвлену в різні кольори і декоративні елементи з натурального дерева. У спеціалізованих меблевих салонах Києва крісло директора можна вибрати на будь-який смак і для будь-якого стилістичного рішення інтер'єру. Забудьте про нудну чорну оббивку- сучасні технології забарвлення шкіри з використанням натуральних високоякісних барвників дозволяють вибрати оббивку практично будь-якого кольору - зелену, червону, бежеву і навіть сніжно-білу.