Каталог   Про Компанію   Доставка та Оплата   Статті   Контакти   


Главная  / Столи для директора

Столи для директора
Першим, що бачить відвідувач, що входить до директорського кабінету, є письмовий стіл. Це один з найважливіших елементів меблевого гарнітура, що має не тільки функціональне, а й статусне, презентаційне значення. Лише деякі діячі мистецтва можуть обійтися у своїй роботі без столу, а для директорів більшості підприємств він абсолютно незамінний. Солідний і респектабельний інтер'єр кабінету, основною деталлю якого є саме стіл директора, відіграє важливу роль у формуванні у потенційного клієнта позитивного враження про компанію в особі її керівника та подальші перспективи співробітництва.

Який стіл директора купити?

У сучасних офісах широко використовується принцип зонування простору за допомогою різних трансформованих меблів. Найчастіше в кабінеті керівника проводяться і наради, тому можна купити стіл директора, оснащений приставним столом для нарад або переговорів. У будь-якому випадку стіл повинен бути зручним і функціональним, а також добре вписуватися в стилістику інтер'єру. Досвідчені дизайнери рекомендують меблі з благородних натуральних матеріалів - деревини, оброблених шпоном цінних порід, металу та шкіри. Стильове рішення вибирається виходячи із специфіки діяльності компанії, а також побажань директора.

Ціна на стіл директора

При оформленні директорського кабінету на перший план виходять вимоги статусності і презентабельності, якими слід керуватися у виборі меблів. Дешеві і надто химерні підробки під старовину із пластику й ДСП аж ніяк не прикрасять інтер'єр приміщення для топ-менеджера великої компанії. Більше того, дешеві низькоякісні меблі можуть погано позначитися на іміджі компанії і викликати недовіру до неї потенційних партнерів. У Києві стіл директора високої якості можна купити у спеціалізованому меблевому салоні, де Вам запропонують самі останні моделі від провідних світових виробників.

Фото столу директора

У сучасних колекціях офісних меблів пропонується великий вибір директорських столів самих різних стилів і напрямків - від нестаріючої класики до модних техностилей. Моделі в стилі класика і модерн орієнтовані на топ-менеджерів з тих сфер діяльності, де консерватизм в оформленні інтер'єру цінується над усе - банкірів, фінансистів і біржовиків. А молоді й енергійні керівники, які оперують в бурхливо розвиваючихся сучасних напрямках (IT-технології, мас-медіа, мистецтво тощо) виберуть більш динамічні сучасні колекції з елементами хай-тека і функціоналізму.