Каталог   Про Компанію   Доставка та Оплата   Статті   Контакти   


Главная  / Столи керівника

Столи керівника


Серія CLASSIC 
  Серія RM
  Серія MX
Кабинет руководителя серии CLASSIC каталог   Кабинет руководителя серии RM каталог   Кабинет руководителя серии MX каталог
Ціна: 33620 грн
  Ціна: 29700 грн   Ціна: 19800 грн
         
         
Серія GRASP   Серія  LEATHER   Verona
Кабинет руководителя серии GRASP каталог   Кабинет руководителя LEATHER каталог   Кабинеты руководителя Verona каталог
Ціна: 15200 грн   Ціна: 32328 грн   Ціна: 12493 грн

       
         
Split
  Flex
  Premier
Кабинеты руководителя Split каталог
  Кабинеты руководителя Flex каталог
  Кабинеты руководителя Premier каталог
Ціна: 7400 грн   Ціна: 5298 грн   Ціна: 5568 грн


У будь-які часи важко було уявити собі офіс без столу. Навіть у наш вік комп'ютерних технологій він як і раніше є самим необхідним предметом меблів для офісного співробітника, за яким той проводить весь свій робочий день. Однак стіл, який призначений для кабінету керівника, є ще й важливим елементом інтер'єру, тому він повинен бути не тільки зручним і ергономічним, але також витонченим і респектабельним, як будь-яка статусна річ. Саме за столом керівник зустрічає відвідувачів, проводить переговори і приймає рішення, що впливають на долю компанії. Можна без перебільшення сказати, що стіл - центр композиції будь-якого директорського кабінету.

Який стіл керівника купити?

Купити стіл керівника в наш час обширних пропозицій та відсутності дефіциту зовсім нескладно. Проблему може скласти лише дуже великий вибір, серед якого можна й розгубитися. Солідні меблеві салони представляють у Києві столи керівника, що є частиною самих різних меблевих гарнітурів з усіляких колекцій. Вибираючи цей важливий предмет меблів, слід керуватися дизайнерськими рішеннями, звичками керівника та модними трендами. Найчастіше оформлення інтер'єру кабінету відображає основні пріоритети діяльності компанії, що також слід враховувати при покупці меблів.

Ціна столу керівника

Як будь-яка іміджева і статусна деталь, стіл керівника виготовляється з матеріалів найвищої якості, які всім своїм виглядом говорять про добрий смак власника і стабільність його фінансового становища. Дешевий пластик, синтетика і ламінат абсолютно недоречні для даного випадку. Директорський стіл виготовляють з шляхетної деревини, натуральної шкіри гарної вичинки, а для колекцій в сучасному стилі може використовуватися скло і хромовані сталеві деталі. Такі меблі коштують дорого, проте їх ціна повністю виправдана тією важливою роллю, яку інтер'єр кабінету топ-менеджера відіграє у створенні іміджу компанії.

Фото столу керівника

Сучасні модні тенденції приділяють особливу увагу створенню в кабінеті керівника сприятливої психологічної атмосфери, що сприяє успішній роботі і результативним переговорам. Масивні надто вигадливі меблі залишилася в минулому, зараз в моді елегантна вічна класика, модерн і різні техно-стилі. Багато сучасних керівників вибирають офісні меблі яскравих насичених кольорів, які оживляють інтер'єр приміщення і вносить свіжу нотку в його оформлення. Вельми респектабельно і разом з тим дуже легко, витончено виглядають елементи меблів, виготовлені з прозорого або тонованого скла, які добре поєднуються зі сталевим декором.