Каталог   Про Компанію   Доставка та Оплата   Статті   Контакти   


Главная

Меблі для керівника

Кабінети керівника
  Офісні крісла   Столи керівника
Кабинеты руководителя каталог
  Офисные кресла каталог   Столы руководителя каталог
         
Конференц столи   Конференц крісла   Дивани
Конференц столы каталог
  Конференц кресла каталог
  Диваны каталог
         
         Для успішного ведення бізнесу сучасному керівникові не обійтися без певного набору офісних меблів. Найважливішим її елементом, можна сказати королем кабінету, є письмовий стіл. Він служить не лише робочим місцем, але також належить до найважливіших іміджевих деталей і частенько виконує роль композиційного центру інтер'єру. Для правильної організації робочого простору дуже важливо виконати зонування інтер'єру. Досить часто в кабінеті керівника проводяться переговори і робочі наради, тому в приміщенні зазвичай виділяють зону для переговорів зі спеціальним коференційним столом або додають брифінгову приставку до робочого столу.

Які меблі керівника купити?

До складу меблів для керівника окрім робочого і конференційного столу входить також крісло, стільці для відвідувачів, шафи для паперів і особистих речей. Важливо виділити в приміщенні зону відпочинку і приватних бесід (або окрему кімнату відпочинку), яку обставляють м'якими меблями, диванами і кріслами з журнальним столиком. Купити меблі керівника найзручніше готовим гарнітуром, який можна підібрати з безлічі різних колекцій від відомих вітчизняних і зарубіжних виробників. У салонах можна зустріти кабінети керівника на будь-який смак, виконані в найрізноманітніших стилях.

Ціна на мебелі керівника

Для оформлення кабінету керівника підходять тільки статусні і респектабельні офісні меблі, що відіграють важливу роль в створенні іміджу усієї компанії. Великою перевагою сучасних меблів є її висока функціональність і широкі можливості для трансформації. Розсувні столи переговорів і мобільні брифінгові приставки абсолютно незамінні для проведення нарад або переговорів при невеликій площі приміщення.

Фото меблів керівника

Спеціалізований меблевий салон пропонує найширший вибір в Києві меблів для керівника. При розробці сучасних офісних меблів широко застосовується модульний спосіб конструювання, що дозволяє набирати з окремих предметів необхідну конфігурацію залежно від потреб замовника. Стилістику кабінету визначає дизайнер, керуючись побажаннями клієнта, його смаками і перевагами, а також враховуючи основні сфери діяльності компанії, які найчастіше теж накладають відбиток на оформлення інтер'єру кабінету керівника. Не обходять стороною і останні тенденції в моді, які дозволяють внести свіжу нотку у вирішення інтер'єру.

Меблі для директора
  Кабінети директора
  Крісла для директора   Крісла для керівників
Столи для директора   Дивани для дому   Дивани для кафе   Дивани для офісу  
Дивани для ресторана   Дивани для бару